Vztekloun 22./P365

29. ledna 2010 v 23:42 |  Projekt 365
Už jsem tady jednou psala, že naše Rozárka je proti svým sourozencům JINÁ. Proti Natálce a Marečkovi není tak pohodová, je od narození hrozně vzteklá a ukřičená, jakmile není něco podle ní. Zase je pravda, že je mnohem mazlivější než oni, vydržela by se chovat celé dny. Dneska ale měla opravdu den D. Od rána se s Marečkem rvali o všechno možné. O Natálčiny crocsy, když vyhrál Mareček a Rozárka plakala, vyndala jsem Natynčiny druhé crocsy, ale to bylo špatně . Pak se poprali o mašinku Tomáš, potom o panenku, no prostě boje pořád o něco.
Než jem nandala večeři, připlavila jsem dětem džusíky v krabičce, vyjímečně, aby měli nějakou změnu. Když jsem jim řekla, že se pití rozdělá až k jídlu, tak Rozinku chytil vztek. A to tak, že hodně, odnesli jsme jí do chodby, kde vzteky kopala do všeho co jí přišlo pod nohu, až jí Radek dal na zadek.
Druhé kolo přišlo, když si u večeře pitíčko vypila a zjistila, že jí druhé nedám. Opět záchvat vzteku, kopání mlácení, jídlo už si nedala. Když se opět vyvztekala na chodbě, přišla pusinku nafouklou, sedla si pod stůl u kterého Natynka s Marečkem dojídali večeři a vydržela tam snad čtvrt hodiny s nafouklou papulkou sědět a tvářit se ublíženě.
Taková hezká holčička a takovej vztekloun. Kdyby mi jí nebylo líto tak jí fakt snad vezmu pod studenou sprchu, aby vychladla. Nevím co s ní budeme dělat

Dneska dětem dorazily bačkorky objednávané přes jednu paní z MMB. Natálka si vybrala větší, aby je měla parádnice do školy a pro dvojky to byla nutnost, protože ty co měli teď se jim pořád rozepínaly a vyzouvaly. Ač české, tak nekvalitní. Tyhle jsou polské, atestované a jsou super.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama