Kluci to tak maj :-)) 16./P365

23. ledna 2010 v 21:57 |  Projekt 365
Ač jsem dneska chtěla původně psát o tom, jak už tady skoro týden máme a nemáme dělníky na udělání podbití na baráku a skoro nic není hotovo, že včera řekli, že nepřijdou a přišli, dneska řekli, že přijdou a poslali SMS, že ne .
Nebo o tom, že Radek byl dneska na pohotovosti a má angínu. A ač má "jen" angínu tak se od rána tváří, že je to mnohem mnohem horší a kdoví, jestli dožije zítřka . Tak mi to nějak fotka do projektu zkazila :-)

Od té doby co Mareček neplínkuje, jen na spaní, tak je jeho velikou oblibou se svlékat a chodit doma nejlépe nahý, v lepším případě v prádle. Kde to viděl netuším, Radek tak doma nechodí. Takže už malej dvouletej chlapeček chodí doma jako starej fotr v tílku a trenýrkách , na tílku je upatlanej od banánu v čokoládě, na nohy si vzal vložky do sněhulí Natynky, takže eros na druhou. Ovšem když se opřel o lednici, začal pózovat a vrazil si ručičku tam, kde jí má, byl eros na třetí. Ale Radek mi vysvětlil, že prostě kluci to tak maj, že my holky tomu nemůžeme rozumět. Něco na tom asi bude, protože tuhle jsem v televizi v podobné póze, s rukou taky TAM, viděla vedle prezidenta republiky stát Jyrku Paroubka.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gábík Gábík | E-mail | 26. ledna 2010 v 1:04 | Reagovat

To nebude Jirkou, ale strejdou Danem, ten takto chodí zcela běžně.... a někde to opravdu Maryn viděl, že by dovča??? :-D

2 Martina Martina | 26. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

Gábi taky když jsem tenhle článek psala, jsme si s Radkem na Dana vzpomněli  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama