Prosinec 2009

Zoubek

18. prosince 2009 v 22:15 Děti

Tak Natálce dneska vypadl první zoubek. Jednička vlevo dole. Kousla do jablíčka a začala plakat, že se kousla. Tak jsem jí utěšovala, že je to v pohodě, že to za chvilku přejde. Za chvilku měla na jablíčku krev a plakala, že jí to pořád bolí
a teče jí krev. Tak jsem koukla do pusinkya a nebyla kouslá, ale pod zoubkem měla krev. Tak jsem po lehkém hysteráku vzala do ruky kapesník, přemluvila Natynku, ať mě pustí do pusinky a na jedno sáhnutí jsem zoubek vyndala. Teď je moc pyšná, jak to zvládla, nutí mě to psát a volat na všechny světové strany, chodí se na sebe koukat do zrcadla, jak jí to sluší, machruje na Rozárku a Marečka, že oni mají všechny zuby a ona ne, heč. A čekáme na Zoubečkovou vílu, jestli Natynce něco přinese. Natynka jí namalovala obrázek, dala ho na okno v pokojíčku a ráno uvidíme :-)


Poslední den školky

18. prosince 2009 v 0:17 Děti
Tak Natálka byla včera 17. prosince na posledy v roce 2009 ve školce. Zítra tj. v pátek jdou celé dopoledne zpívat po vesnici starým lidem a ona je nastydlá, tak nechci,a by se jí zase opakoval zánět středního ucha, nebo něco podobného, tak už jí nechám doma. Tak dneska vzala dětem čokoládky, protože má v pondělí svátek, děti jí zaspívali a paní učitelka jí dala dáreček.

Z pařezové chaloupky

17. prosince 2009 v 0:57 Různé
Zdravím všechny případné návštěvníky tohoto blogu.